جستجوی پزشکان

آمبولانس خصوصی

آمبولانس خصوصی
سه‌شنبه 06 آوریل 2021

آمبولانس خصوصی

گاهی بیماران تمایل دارند به بیمارستان های خصوصی مد نظر خود انتقال پیدا کنند و نمی‌خواهند به بیمارستان هایی که اورژانس های ۱۱۵ به آنها پیشنهاد می‌دهد انتقال پیدا کنند. در نتیجه نیازمند خدمات خصوصی آمبولانس میباشند. بیماران می‌توانند برای دریافت خدمات آمبولانس خصوصی با شماره چهار رقمی ۱۷۵۶ تماس بگیرند تا نزدیکترین آمبولانس خصوصی به منزل خود را رزرو نمایند و برای آنها اعزام شود. مرکز شفا طب عرفان با بهره گیری از آمبولانس های روز دنیا آماده ارائه خدماتی نوین به همشهریان عزیز می باشد. پرسنلی که در واحد آمبولانس خصوصی کار می کنند عموماً از فارغ التحصیلان رشته های فوریت های پزشکی و رشته های پرستاری می باشند. و در این بین سعی شده است از افراد مجرب و با سابقه استفاده شود. مرکز شفا طب عرفان همچنین برای انتقال بیماران از شهری به شهری دیگر واحد آمبولانس هوایی را راه اندازی نموده است تا در کمترین زمان ممکن این انتقال انجام پذیرد. پرسنل موجود در آمبولانس هوایی معمولا پزشک و پرستار می باشند. تا کلیه خدمات مورد نیاز بیماران به آنها ارائه شود. همچنین مرکز شفا طب عرفان آمادگی این را دارد که بیماران را به کشورهای دیگر انتقال دهد و سفری مطمئن و سریعی را برای این بیماران به ارمغان بیاورد.

شرکت درمان در منزل شفا طب  با همکاری مراکز دیگر به منظور رفاه حال بیماران خود و اعزام هر چه سریعتر بیماران به مراکز درمانی از آمبولانس های مجهز استفاده می نماید. فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

 

 

5


کلمات مرتبط :

درمان درمنزل شفا طب ،خدمات آزمایشگاهی در منزل ، خدمات پرستاری در منزل ، خدمات پزشکی در منزل ، استخدام پزشک ، استخدام پرستار ، درمان زخم بستر در منزل ، فیزیوتراپی در منزل ،  رادیوگرافی در منزل ، گرقتن گرافی در منزل ، رادیولوژی در منزل ، زخم بستر ، گرفتن نوار قلب در منزل ، طب سوزني در منزل ، گرفتن ECG در منزل ، سوند گذاری در منزل ، فروش تجهیزات پزشکی ، اعزام فوق تخصص به منزل ، ویزیت فوق تخصص در منزل ، ویزیت پزشک متخصص در منزل ، اعزام متخصص به منزل ، ویزیت پزشک عمومی در منزل ، اعزام پزشگ عمومی به منزل ، اعزام پرستار به منزل ، انجام رادیوگرافی در منزل ، انجام سونوگرافی در منزل ، گرفتن سونوگرافی در منزل ، گرفتن اکو کاردیوگرافی در منزل ، گرفتن اکو در منزل ، تعویض پانسمان در منزل ،  ماساژ در منزل توسط خانم ، انجام پانسمان در منزل ، پانسمان در منزل ،  فیزیوتراپی در منزل ، کاردرمانی در منزل ، گفتار درمانی در منزل ،  ماساژ در منزل ، انجام کلیه آزمایشات خون ، ادرار و مدفوع در منزل ،  انجام تزریقات در منزل ،وصل سرم در منزل ، تزریق سرم در منزل ، وصل سوند ادراری در منزل ،  درمان زخم بستر در منزل ، پذیرش از انواع بیمارستان های خصوصی و دولتی ، مـــشاوره تـــلفـنــــی پـــزشـــکی ، شفا طب ، رادیولوژی در منزل ، سونوگرافی در منزل ، تزریقات شمال تهران ، تزریقات غرب تهران ، آی سی یو در منزل ، سی سی یو در منزل میباشد .

پزشکان و کارشناسان ما در کمترین زمان بر بالین بیمار شما حاضر می شوند.

 

ارسال شده در آمبولانس خصوصی توسط مدیریت
0919-300-2325