جستجوی پزشکان

سونوگرافی در منزل

سونوگرافی در منزل
پنجشنبه 05 نوامبر 2015

سونوگرافی در منزل

همیشه بردن بیمار به بیمارستان کار درستی نیست. گاهی مواقع به دلیل اینکه سن بیمار بالاست بردن آن به بیمارستان یک ریسک تلقی می شود. زیرا عفونت های بیمارستانی مقاوم ترین عفونت ها به آنتی بیوتیک میباشند. برای همین لازم است در مورد افرادی که خطر عفونت و ابتلا به بیماریهای عفونی را دارند جانب احتیاط را رعایت نمود . با پیشرفت تجهیزات پزشکی و کوچکتر شدن این تجهیزات حمل و انتقال آن ها به منزل بیمار کار راحتی شده است که می توان کلیه خدمات پزشکی را در منزل برای بیماران انجام داد.

برخی از بیماران به خاطر کهولت سن و یا ناتوانی جسمی قادر به بیرون رفتن از منزل نیستند . و بنا به افزایش سن ، افراد مستعد انواع بیماری هستند . یکی از چکاپ هایی که حائز اهمیت است گرفتن سونوگرافی می باشد. امروزه دستگاه های پرتابل سونوگرافی یکی از این تجهیزات جدید پزشکی می باشد . که به راحتی می توان آن را به منزل بیمار انتقال داد و کلیه سونوگرافی های مربوطه برای بیماران انجام شود. چون این دستگاه ها به روز هستند معمولان کیفیت بهتری نسبت به دستگاههای بیمارستانی دارند. زیرا بیشتر دستگاه های بیمارستانی نسل قدیمی هستند مگر اینکه آنها نیز به روز شده باشند. سونوگرافی های موجود در بازار با استانداردهای روز دنیا مطابقت دارند و روز به روز کیفیت آنها در حال ارتقا می باشد . شاید برای بیمار این سوال پیش بیاید که آیا کیفیت سونوگرافی که در منزل گرفته میشود با کیفیت سونوگرافی که داخل بیمارستان انجام میشود فرقی دارد یا نه ؟ جواب سوال این است که از نظر کیفیت کمتر از بیمارستان نمی باشد و گاهی نیز کیفیت دستگاه های پرتابل به دلیل بروز بودن بالاتر از دستگاه های بیمارستانی می باشد . یکی از خدماتی که توسط مرکز درمان در منزل شفا طب عرفان انجام میشود سونوگرافی در منزل می باشد . متخصصین سونوگرافی این مرکز در اسرع وقت بر بالین بیمار حضور پیدا می کنند و سونوگرافی بیمار را انجام می دهند. معمولاً ریپورت و گزارش سونوگرافی همانجا تحویل بیمار داده میشود تا سریع به پزشک خود ارجاع نماید.

 

 

11

کلمات مرتبط :

درمان درمنزل شفا طب ،خدمات آزمایشگاهی در منزل ، خدمات پرستاری در منزل ، خدمات پزشکی در منزل ، استخدام پزشک ، استخدام پرستار ، درمان زخم بستر در منزل ، فیزیوتراپی در منزل ،  رادیوگرافی در منزل ، گرقتن گرافی در منزل ، رادیولوژی در منزل ، زخم بستر ، گرفتن نوار قلب در منزل ، طب سوزني در منزل ، گرفتن ECG در منزل ، سوند گذاری در منزل ، فروش تجهیزات پزشکی ، اعزام فوق تخصص به منزل ، ویزیت فوق تخصص در منزل ، ویزیت پزشک متخصص در منزل ، اعزام متخصص به منزل ، ویزیت پزشک عمومی در منزل ، اعزام پزشگ عمومی به منزل ، اعزام پرستار به منزل ، انجام رادیوگرافی در منزل ، انجام سونوگرافی در منزل ، گرفتن سونوگرافی در منزل ، گرفتن اکو کاردیوگرافی در منزل ، گرفتن اکو در منزل ، تعویض پانسمان در منزل ،  ماساژ در منزل توسط خانم ، انجام پانسمان در منزل ، پانسمان در منزل ،  فیزیوتراپی در منزل ، کاردرمانی در منزل ، گفتار درمانی در منزل ،  ماساژ در منزل ، انجام کلیه آزمایشات خون ، ادرار و مدفوع در منزل ،  انجام تزریقات در منزل ،وصل سرم در منزل ، تزریق سرم در منزل ، وصل سوند ادراری در منزل ،  درمان زخم بستر در منزل ، پذیرش از انواع بیمارستان های خصوصی و دولتی ، مـــشاوره تـــلفـنــــی پـــزشـــکی ، شفا طب ، رادیولوژی در منزل ، سونوگرافی در منزل ، تزریقات شمال تهران ، تزریقات غرب تهران ، آی سی یو در منزل ، سی سی یو در منزل میباشد .

پزشکان و کارشناسان ما در کمترین زمان بر بالین بیمار شما حاضر می شوند.

 

تماس ( خط 4 رقمی )