جستجوی پزشکان

آزمایش خون در منزل

آزمایش خون در منزل
جمعه 13 ژوئن 2014

آزمایش خون در منزل

برای اینکه افراد متوجه شوند که دچار بیماری خاصی هستند حتماً باید یکسری اقدامات انجام گردد. آزمایش خون یکی از راه های مهمی است که به وسیله آن می توان فهمید آیا فردا دچار بیماری خاصی می باشد یا خیر . امروزه آزمایش خون یکی از مهمترین راه های تشخیص بیماری هاست . بیماری هایی همچون چربی خون ، دیابت ، بیماری های کبدی ، بیماری های قلبی و غیره .

زمانی که فرد نیاز به انجام آزمایش خون دارد باید حتما به آزمایشگاه یا بیمارستان مراجعه نمایید و معمولا همیشه این مراکز شلوغ می باشند و عملاً برای افرادی که از نظر جسمی دچار ناتوانی هستند سخت و طاقت فرسا می باشد . بعضی از بیماران نیز به دلیل استراحت مطلق ای که دارند نمی‌توانند در جاهای شلوغ ای مثل آزمایشگاه حضور پیدا کنند . بنابراین لازم است برای این افراد نمونه گیری خون در منزل انجام شود. نمونه گیری خون در منزل یکی از ساده ترین راه ها برای انجام آزمایش خون میباشد. در این پروسه نمونه خون بیمار توسط کارشناسان پرستاری در منزل گرفته میشود و سریعا آزمایشگاه برده می شود تا نتایج آزمایشات مربوطه از آن استخراج گردد. همیشه آزمایش خون برای آن نیست که یک پزشک دستور داده باشد. گاهی بعضی از افراد برای آنکه به صورت دوره ای خود را چک کرده باشند اقدام به انجام آزمایش می نمایند . انجام آزمایش خون در منزل مزایای زیادی دارند. یکی از این مزایا این است که فرد دیگر لازم نیست زمان زیادی را صرف انجام این کار کند . و در ساعت مشخصی کارشناسان آزمایشگاه به منزل فرد مراجعه می نمایند در همان جا آزمایش توسط آنها گرفته می‌شود. بدون اینکه فرد زمان زیادی را در ترافیک و معطلی در آزمایشگاه به سر ببرد.

چکاپ یا آزمایش خون یکی از فاکتورهای مهم در تشخیص سلامتی افراد می باشد. و هر فردی لازم است که حداقل هر ۶ ماه یک بار چکاپ کاملی انجام دهد. ولی گاها بعضی از افراد به خاطر معذوریت هایی که دارند نمی توانند این کار را انجام دهند. اما درمان در منزل شفا کاری کرده است که فرد به راحتی بتواند این آزمایش را در منزل انجام دهد ونیازی نداشته باشد که به آزمایشگاه یا مرکز درمانی مراجعه نماید . مرکز شفا طب عرفان با استفاده از کارشناسان مجرب پرستاری و آزمایشگاه به راحتی نمونه گیری خون در منزل را انجام می دهند. و نمونه ها را به آزمایشگاه انتقال داده و در آنجا جواب را در اسرع وقت برای بیماران ارسال می‌کنند. زمان رسیدن کارشناسان ما بر بالین بیمار شما حدود ۳۰ دقیقه تا یک ساعت می باشد و شما کافیست ۳۰ دقیقه یا یک ساعت قبل از انجام کار با مرکز شفا طب عرفان تماس بگیرید تا همکاران خود را برای شما اعزام نماییم.

 

12

کلمات مرتبط :

درمان درمنزل شفا طب ،خدمات آزمایشگاهی در منزل ، خدمات پرستاری در منزل ، خدمات پزشکی در منزل ، استخدام پزشک ، استخدام پرستار ، درمان زخم بستر در منزل ، فیزیوتراپی در منزل ،  رادیوگرافی در منزل ، گرقتن گرافی در منزل ، رادیولوژی در منزل ، زخم بستر ، گرفتن نوار قلب در منزل ، طب سوزني در منزل ، گرفتن ECG در منزل ، سوند گذاری در منزل ، فروش تجهیزات پزشکی ، اعزام فوق تخصص به منزل ، ویزیت فوق تخصص در منزل ، ویزیت پزشک متخصص در منزل ، اعزام متخصص به منزل ، ویزیت پزشک عمومی در منزل ، اعزام پزشگ عمومی به منزل ، اعزام پرستار به منزل ، انجام رادیوگرافی در منزل ، انجام سونوگرافی در منزل ، گرفتن سونوگرافی در منزل ، گرفتن اکو کاردیوگرافی در منزل ، گرفتن اکو در منزل ، تعویض پانسمان در منزل ،  ماساژ در منزل توسط خانم ، انجام پانسمان در منزل ، پانسمان در منزل ،  فیزیوتراپی در منزل ، کاردرمانی در منزل ، گفتار درمانی در منزل ،  ماساژ در منزل ، انجام کلیه آزمایشات خون ، ادرار و مدفوع در منزل ،  انجام تزریقات در منزل ،وصل سرم در منزل ، تزریق سرم در منزل ، وصل سوند ادراری در منزل ،  درمان زخم بستر در منزل ، پذیرش از انواع بیمارستان های خصوصی و دولتی ، مـــشاوره تـــلفـنــــی پـــزشـــکی ، شفا طب ، رادیولوژی در منزل ، سونوگرافی در منزل ، تزریقات شمال تهران ، تزریقات غرب تهران ، آی سی یو در منزل ، سی سی یو در منزل میباشد .

پزشکان و کارشناسان ما در کمترین زمان بر بالین بیمار شما حاضر می شوند.

 

آزمایش خون در منزل, انجام آزمایش خون در منزل, گرفتن آزمایش خون در منزل, گرفتن آزمایشخون در منزل, گرفتن چکاپ خون در منزل, گرفتن چکاپ کامل در منزل
تماس ( خط 4 رقمی )